Slavko Ilić:
„Srbija šume su opustošile naša prelepa sela (Dobri do, Ivan kula, Mačja stena, Merdare, Žegrova, Trebinja itd) sekući šume (čista seča) što je teško krivično delo ✊Mnogi naši sugrađani su bili i zatvor što su izvršili čistu seču u svom zabranu i platili velike kazne. Naša opština je jedna od najsiromašnijih a od šuma i prolom vode u budžet ne dolazi ni dinar, nastavak sledi…“
